SYKES

Returning Candidate?

Pénzügyi asszisztens

Job ID
2017-60915
City
Budapest
Country
Hungary
Type
Permanent Full-Time
Advert Closing Date

More information about this job

Overview

A Sykes Közép-Európa Kft. az amerikai tulajdonú SYKES Enterprises Corporate leányvállalata, 1999 óta van jelen Magyarországon, s az itt üzemeltetett Call Center-ben látja el neves informatikai, illetve telekommunikációs gyártó-szolgáltató vállalatok telefonos ügyfélszolgálatát.

Cégünkről további információkat talál, ha honlapunkra látogat: www.sykes.com

A következő pozícióba keresünk teljes munkaidős munkatársat:

Feladatok:

  • kimenő/bejövő számlák nyilvántartása, levelek kezelése
  • dokumentumkezelés, archiválási, adminisztratív feladatok ellátása
  • munkarend rögzítése havonta kb. 70 embernek
  • munkaidő rögzítése havonta kb. 350 embernek
  • Cafeteriával kapcsolatos feladatok teljeskörű intézése
  • pénzügyi csapat munkájának támogatása, havi zárásban való részvétel
  • bérszámfejtő munkájának támogatása
  • a társaság szerződéseinek rögzítése, dokumentálása
  • kapcsolattartás a többi osztállyal (e-mail, telefon, személyes)
  • napi szintű angol nyelvű kommunikáció a munkavállalókkal
  • minden egyéb ad-hoc dolog elvégzése

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi tanulmányok
  • minimum 1 év pénzügyi területen eltöltött idő
  • logikus gondolkodás, önálló munkavégzés
  • középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok kiváló használata
  • Multitasking

Előnyt jelent:

  • NexonTime és Nexon Cafeteria modul ismerete
  • ERP rendszerek használatában szerzett tapasztalat (Oracle)

Amit ajánlunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Multikulturális csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Céges rendezvények

Amennyiben érdekli a lehetőség, küldje önéletrajzát a karrier@sykes.com e-mail címre.